سلام الناز هستم من همزادی داشتم به اسم حمزه ولی تاحالا ندیدمش حالا براتون توضیح میدم کی پیداش کردم من چند ماه پیش فکر کنم 15 یا 12 ماه پیش با همزاد ها اشنا شدم مطالب زیادی ازشون میخوندم و خیلی چیزا میدیدم و مشتاق شدم ببینم خودمم همزاد دارم یا نه بخاطر همین به خیلی چیزا مراجعه کردم، مثلا دعا نویس و احضار این چیزا ، من به چیزی پی نبردم ، همه میگفتن دنبال این چیزا نباش عواقب خوبی نداره من ول کن نبودم چون من دختر تنهایی هستم و چیزهایی که از همزاد شنیدم منو به خودش جذب میکرد چون واقعا هرچی باشه از پسرا بهترن البته توهین نباشه ها ولی من به پسرها اعتماد ندارم، یک شب مادرم مریض بود غش کرده بود برده بودنش بیمارستان ولی منو نبردن پیشش عمم اومد خونمون تا پیشم باشه چون پدرم رفت پیش مادرم تا مرخص شه و خوب بشه اون شب من تو اتاق در رو قفل کرده بودم رو تختم زار زار گریه میکردم ناراحت مادرم بودم.

رسانه اینترنتی سرگیچه چیزا ,پیش ,همزاد ,ولی ,مادرم ,چون ,این چیزا ,خیلی چیزا ,من به ,ماه پیش ,شب مادرممنبع

ماجرای اخراج استیو جابز از اپل و بازگشت دوباره به این شرکت

لیست ۵۰ انیمیشن برتر دنیا

لیست بهترین انیمه های عاشقانه سینمایی در همه زمان ها

عکس فانتزی نوشته دار دخترانه و جملات عاشقانه

آموزش گیتار زدن

آموزش صفر تا صد نصب ویندوز 7

تاریخچه و ریشه ماریو؛ مروری کوتاه بر تاریخ

مشخصات

آخرین جستجو ها

الان بخر تحویل بگیر الدكتور محمد عاطفت چاینی موزیک : سایت دانلود آهنگ های فارسی ایرانی به زبان چینی فروشگاه خرید اینترنتی مرکز مشاوره فروش کارتخوان سیار تخفیف تعمیرات لوازم خانگی مکس ورژن فروش قطعات لودر ولوو ارزان